Alžběta a drak pro knihovny

350 Kč

710 stran, pevná vazba s přebalem. Alžběta a drak poutavý romantický příběh starší ženy, úspěšné bankéřky, která se po krizi v dlouhodobém vztahu snaží znovu poznat sama sebe. Najde víc, než by čekala! Sebevědomí, odvahu, dobrodružství i lásku. S dračicí Brandy pak dokonce i magii.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový román fejetonistky Českého rozhlasu, vydavatelky internetového Dedeníku a principálky Dedivadla Dagmar Ruščákové.

Alžbta je zrazena, ponížena, ranna a sama. To na zaátku. Alžbta je sebevdomá, silná a bojující uprosted intrik našeho svta i toho, odkud k ní pišla Brandy.  Dva svty promíchaly její život, a dva svty se promíchaly v jejím život. Už neeší, zda a jak se postaví na nohy. Její nepátelé tady i tam eší, jak se jí zbavit. Její pátelé tady i tam o ni mají strach. A ten jeden netuší, koho opustil, a netuší ani, koho po návratu najde.

 Autorka o své knize:

"Jako autorka jsem chtěla autentickou hrdinku, kterou život naráz postaví před celou řadu nezvyklých situací i nebezpečí, a ona se jim postaví. Žena, se kterou se může identifikovat většina čtenářek. V příběhu, kde je samozřejmě romantika i dobrodružství! A to přesto, že pro mě se ty nejzajímavější věci odehrávají v lidských hlavách.

Je to příběh oslovující především čtenářky, i když si ho umějí užít i muži. Kniha má také své internetové stránky, kde se můžete seznámit také s referencemi od čtenářek."

Více o knize a její autorce