Alžběta a drak + Nedopovídky

650 Kč

Dagmar Ruščáková: Alžběta a drak, společenský román, 710 stran

Dagmar Ruščáková: Nedopovídky, kniha krátkých povídek, 172 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 knihy autorky Dagmar (Dede) Ruščákové

Alžběta a drak

Nový román fejetonistky Českého rozhlasu, vydavatelky internetového Dedeníku a principálky Dedivadla Dagmar Ruščákové.

Alžbta je zrazena, ponížena, ranna a sama. To na zaátku. Alžbta je sebevdomá, silná a bojující uprosted intrik našeho svta i toho, odkud k ní pišla Brandy.  Dva svty promíchaly její život, a dva svty se promíchaly v jejím život. Už neeší, zda a jak se postaví na nohy. Její nepátelé tady i tam eší, jak se jí zbavit. Její pátelé tady i tam o ni mají strach. A ten jeden netuší, koho opustil, a netuší ani, koho po návratu najde.

 Autorka o své knize:

"Jako autorka jsem chtěla autentickou hrdinku, kterou život naráz postaví před celou řadu nezvyklých situací i nebezpečí, a ona se jim postaví. Žena, se kterou se může identifikovat většina čtenářek. V příběhu, kde je samozřejmě romantika i dobrodružství! A to přesto, že pro mě se ty nejzajímavější věci odehrávají v lidských hlavách.

Je to příběh oslovující především čtenářky, i když si ho umějí užít i muži. Kniha má také své internetové stránky, kde se můžete seznámit také s referencemi od čtenářek."

Více o knize a její autorce

 

Nedopovídky

Nedopovídky vedou čtenáře do krátkých okamžiků, které prožíváme, a které si pak pamatujeme, protože v našem životě znamenaly změnu nebo silný pocit výjimečnosti. Jsou to chvíle, vyrývající do naší paměti maják, který nám bude svítit až do konce našich dní.

Takové chvíle mají zvláštní schopnost – když jsou sdíleny, každý si v nich najde stopu svého příběhu, svého majáku. V tom jsou tyto příběhy nedopovězené autorem a připravené na dovyprávění čtenářem. Ač odehrávající se v průběhu staletí, spojuje je láska, naděje a snad také víra v to lepší v nás. (Jana Vaňková - Spisovatelka)